אינטגרל ERP

פרופיל החברה

אינטגרל ERP היא בית תוכנה ישראלי. לאינטגרל ניסיון וותק מקצועי של יותר משלושים ושתיים שנה בתוכנות לניהול עסקים.

מטרתה הראשונית של אינטגרל הייתה להקל על המעבר של חברות ישראליות קטנות ובינוניות לסביבה ממוחשבת ודיגיטלית מתקדמת ובכך לתרום לשאיפתה של מדינת ישראל של השנים ההם להפוך למדינה מפותחת.

בשנת 1987 פיתחנו את הגרסה הראשונה של תוכנת אינטגרל ERP. מאז ועד היום, המשכנו לפתח ולשפר את התוכנה בכדי שתעמוד בצרכים המשתנים של לקוחותינו, ולספק להם פתרונות תוכנה מהמתקדמים והמובילים בעולם ניהול העסקים.

אינטגרל ERP הוטמעה בהצלחה באלפי חברות מובילות בארץ וברחבי העולם, כגון אצל: יצרנים, קמעונאים, תוכנה, חומרה, מזון וציוד, חברות שירותים, יצואנים ויבואנים.

כיום, אינטגרל מתמחה באספקטים השונים של הניהול העסקי. אנחנו חברת תוכנה חדשנית, דינמית, שאינה מפסיקה לגדול, בשעה שאינינו חדלים לפתח מודולים חדשים לצרכנים ולקוחות שונים, ולהרחיב ולשפר את המודולים הקיימים ולהתאימם לטכנולוגיות החדשות ולעולם העסקים המשתנה.

אינטגרל פועלת בשוק הסיני משנת 2003. במרוץ השנים הללו צברנו ניסיון והיכרות מעמקים עם עולם העסקים של סין. למדנו כיצד עסקים בסין מתנהלים, את שיטות העובדה והמנהגים המקובלים בו, כתוצאה מכך, למדנו לעומק את הצרכים של השחקנים השונים הפועלים בתוכו.

מערכת כהקשרים שלנו בסין כוללת שותפים, מקורבים, חברות ממשלתיות ופרטיות, קרנות הון סיכון ומשקיעים, פארקים תעשייתיים ועוד.

הצוות שלנו

אורלי שפע-מזור
אורלי שפע-מזור
המייסדת והבעלים של Integral ERP ltd. הבינה לפני שנים רבות את הפוטנציאל האדיר הטמון בשוק הסיני המתפתח. אורלי פיתחה רשת קשרים ענפה בסין, פועלת לטיפוח קשרים עסקיים ישראל-סין במסגרת משרד התמ"ת ואף הובילה משלחת של 12 חברות הייטק ישראליות לסין.
גילה שפע
גילה שפעמנהלת פיתוח
דליה נוימן
דליה נוימןמנהלת מכירות וקשרי לקוחות
בעלת תואר BAבלימודי עבודה ובניהול.
לאחר שנים רבות בתחום המחשבים והחומרה הגעתי לבית התוכנה אינטגרל לתפקיד ניהול מכירות ותיקי לקוח.
בשנים האחרונות משמשת כמנהלת מחלקת שירות לקוחות וקשרי לקוחות
יהודית מימרן
יהודית מימרןמנהלת טכנולוגיות
עובדת באינטגרל ERP משנת 1997.
Master DBA Oracle
בוגרת מכללת ויצ"ו .
שימשה כמנהלת תמיכה בשנים 2001-2007.
כיום מנהלת טכנולוגיות ו DBA ORACLE.

בין לקוחותינו