אודות התוכנה

מערכת נהדרת שתחסוך לך הרבה כסף!

 

אינטגרל נותנת מענה מלא לכל צרכי הארגון והעסק, החל מההזמנה של הלקוח/ה דרך ניהול המלאי והייצור, המערכת הכספית, מרכיבי ההזמנה, דרך המחסנים, תהליכי האספקה וההפצה ועד הגעת מלוא ההזמנה למקום הלקוח/ה.

מערכת המלאי באינטגרל היא מערכת מלאה ומקיפה לניהול של עד 1000 מחסנים ואינו מוגבל לכמות האיתורים (מיקומים) בכל מחסן, כלומר ניתן לנהל יתרות נפרדות לכל מיקום במחסן לכל פריט.

ניהול המלאי באינטגרל אפשרי ב 2 יחידות מידה בו זמנית לכל פריט עם נוסחת המרה בין 2 יח' המידה. לדוגמא: ניתן לקנות פריט בחבילות של 1000 יח' ואילו בהנפקתו מוציאים מן המלאי יחידות בודדות.

בכל זמן ניתן לקבל את מצב המלאי גם בכמות האריזות וכן את יתרת היחידות הבודדות שבמלאי.

אינטגרל ERP היא בית תוכנה ישראלי
לאינטגרל ניסיון וותק מקצועי של יותר משלושים ושתיים שנה בתוכנות לניהול עסקים.

מטרתה הראשונית של אינטגרל הייתה להקל על המעבר של חברות ישראליות קטנות ובינוניות לסביבה ממוחשבת ודיגיטלית מתקדמת ובכך לתרום לשאיפתה של מדינת ישראל של השנים ההם להפוך למדינה מפותחת.

בשנת 1987 פיתחנו את הגרסה הראשונה של תוכנת אינטגרל ERP. מאז ועד היום, המשכנו לפתח ולשפר את התוכנה בכדי שתעמוד בצרכים המשתנים של לקוחותינו ולספק להם פתרונות תוכנה מהמתקדמים והמובילים בעולם ניהול העסקים.

כיום, אינטגרל מתמחה באספקטים השונים של הניהול העסקי. אנחנו חברת תוכנה חדשנית, דינמית, שאינה מפסיקה לגדול, בשעה שאינינו חדלים לפתח מודולים חדשים לצרכנים ולקוחות שונים, ולהרחיב ולשפר את המודולים הקיימים ולהתאימם לטכנולוגיות החדשות ולעולם העסקים המשתנה.